fbpx
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us
Zabieg

Redensity

Teosyal® Redensity to preparat na bazie kwasu hialuronowego, produkowany przez szwajcarskie laboratorium TEOXANE, przeznaczony jest do mezoterapii w przypadku wiotkiej i pozbawionej blasku skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. To innowacyjna formuła dedykowana osobom, które pragną pozbyć się drobnych zmarszczek, nawilżyć i rozświetlić skórę.

  • wiotka skóra twarzy, szyi i dekoltu,
  • drobne zmarszczki,
  • zagęszczenie skóry właściwej,
  • nawilżenie,
  • szara cera.

Cele terapeutyczne produktów Teosyal®  to:

– modyfikacja struktury skóry starzejącej się: przywracanie objętości, wypełnianie zagłębień i zmarszczek, przywrócenie jej odpowiedniego nawilżenia.

– chirurgia rekonstrukcyjna: wypełnianie zagłębień spowodowanych przez blizny, przywracanie objętości utraconej na skutek lipoatrofii.

Teosyal® Redensity 1 preparat na bazie kwasu hialuronowego,  produkowany przez szwajcarskie laboratorium TEOXANE, przeznaczony jest  do mezoterapii w przypadku wiotkiej i pozbawionej blasku skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. To innowacyjna formuła dedykowana osobom, które pragną pozbyć się drobnych zmarszczek, nawilżyć i rozświetlić skórę.

 

Teosyal® PureSense Redensity II przeznaczony jest do równego wypełniania delikatnych powierzchniowych zmarszczek oraz pęknięć skóry, a także do korekcji obszarów skóry twarzy, szyi i dekoltu, które są pomarszczone lub widać na nich oznaki starzenia. Produkt przeznaczony jest także do wypełniania zmarszczek i bruzd (w tym cieni pod oczami). Lidokaina jest środkiem znieczulającym miejscowo, opracowanym w celu zmniejszenia odczucia bólu.

Redensity II  w sposób bezpieczny i skuteczny wypełnia zapadnięcia pod oczami. Preparat nie powoduje nacisku na tkanki, dzięki czemu nie pojawiają się obrzęki, a jego wyjątkowość polega na tym, iż żel nie pęcznieje od razu, ale stopniowo i kontrolowanie pochłania wodę.

Redensity II to połączenie kwasu hialuronowego z wyjątkowymi składnikami, które odmładzają okolicę oka. Preparat wypełnia obszar oczodołu, między innymi dolinę łez, niewielkie worki pod oczami, redukuje cienie, a ponadto posiada działanie nawilżające, antyoksydacyjne, regeneracyjne – dzięki kompleksowi aminokwasów, oraz właściwości pobudzające proces przebudowy skóry – powoduje namnażanie włókien kolagenowych.

Zabieg pobudza procesy przebudowy skóry, posiada także działanie antyoksydacyjne, zawiera witaminę B6, cynk, miedź i minerały. Stosowany jest również do likwidacji cieni powstających wskutek zapadnięcia tkanek podporowych okolicy oczu.

 

Teosyal® Redensity nie może być stosowany:

– do innych iniekcji niż śródskórne

– w połączeniu z peelingami, leczeniem laserowym lub ultradźwiękami

– jeśli pacjent ma chorobę skórną, stan zapalny lub infekcję w miejscu zabiegu lub jego okolicy / trądzik, opryszczka

– u pacjentów ze znaną wrażliwością na kwas hialuronowy, u których występowała ostra alergia lub wstrząs anafilaktyczny

– u pacjentów ze znaną wrażliwością na jedną z substancji pomocniczych wchodzących w skład buforu fosforanowego

– u pacjentów ze znaną wrażliwością na lidokainę i/lub amidowe środki znieczulające miejscowo

– u pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi, alergiami

– u pacjentek w ciąży, karmiących piersią oraz u dzieci

– u pacjentów z workami pod oczami (uwypuklenie tkanki tłuszczowej wokół oczu)

– u pacjentów z cukrzycą, zaburzeniami krzepnięcia

Ze względu na możliwe interakcje z innymi wypełniaczami nie zaleca się wstrzykiwać Teosyal® Redensity w miejscach gdzie znajduje się inny wypełniacz.

Redensity 1

Zabieg polega na śródskórnych wkłuciach punktowych produktem TEOSYAL Redensity 1. W trakcie zabiegu żel podawany jest liniowo bądź na małe depozyty.Innowacyjność Teosyal® Redensity 1 tkwi w jego składzie. Żel zawiera wysokiej jakości nieusieciowany kwas hialuronowy (w stężeniu 15 mg/ml),  specjalny kompleks odbudowujący skórę z minerałami, aminokwasami, antyoksydantami i witaminą B6 oraz lidokainę w celu zwiększenia komfortu podczas zabiegu.

W całą skórę obszaru poddawanego zabiegowi, równomiernie wprowadzany jest kwas hialuronowy wraz z kompleksem odnawiającym skórę.

Redensity 2

Po miejscowym znieczuleniu miejsca zabiegowego wprowadzamy kwas hialuronowy za pomocą cienkiej igły lub mikrokaniuli, a następnie modelujemy okolicę oka, aby osiągnąć efekt naturalnego wypełnienia „doliny łez”, bez ryzyka nad korekty. Bezpośrednio po podaniu wypełniacza pacjent jest w stanie ocenić efekt zabiegu, jednak dopiero po „ułożeniu” kwasu i ustąpieniu ewentualnego obrzęku możemy w pełni podsumować uzyskaną poprawę rysów twarzy okolicy podoczowej

Efekt finalny to wyraźnie wygładzone rysy twarzy i redukcja cieni. Skóra jest zagęszczona, gładsza oraz nawilżona od wewnątrz, dzięki czemu odbija światło i potęguje wrażenie wypoczętej i promiennej.

Redensity II

  • redukuje cienie pod oczami,
  • likwiduje „worki” pod oczami,
  • rozświetla i wygładza powierzchnię doliny łez,
  • nawilża i regeneruje skórę,

W miejscach iniekcji mogą się pojawić zaczerwienienia, które przykryjesz je makijażem. Lepiej jednak zrezygnuj z nakładania ciężkiego make-upu w dniu zabiegu. Efekty pozabiegowe znikną po 1-2 dniach.

Dla zapewnienia najskuteczniejszej odbudowy struktury skóry zalecane są 3 zabiegi co 3 tygodnie. Aby efekt zabiegu utrzymał się, zalecane są 2-3 pełne sesje w ciągu roku.

Zobacz zabieg