fbpx
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us
Zabieg

Jalutoxin

JaluToxin to zupełnie nowa, przełomowa technika powstała w myśl zasady kompleksowego podejścia do obszaru twarzy, ponieważ większość estetycznych defektów jest ze sobą ściśle powiązana. Kluczowym atutem JaluToxin jest jego potrójne działanie, które zawdzięczamy niespotykanemu dotąd połączeniu dwóch sprawdzonych procedur medycznych tj.: Aminokwasowej terapii zastępczej AART Jalupro z toksyną botulinową. JaluToxin działa na trzech poziomach tj.: naskórka, skóry właściwej, jak również na powierzchni mięśni. Dzięki temu JaluToxin nawilża skórę, niweluje zasinienia wokół oczu i przebarwienia skóry, zagęszcza i ujędrnia ją oraz wygładza zmarszczki zarówno statyczne, jak i mimiczne.

  • redukcja zmarszczek,
  • regeneracja i odbudowa skóry,
  • poprawa elastyczności i sprężystości skóry,
  • cienie pod oczami,
  • blizny potrądzikowe i rozstępy

Przeciwwskazaniami są: alergia na białko, ciąża i karmienie piersią, problemy z przewodnictwem nerwowo-mięśniowym, aktywne zapalenie skóry, rak, stosowanie leków rozrzedzających krew, niektóre choroby przewlekłe oraz choroby autoimmunologiczne – aktywne lub w stanie remisji.

Zabieg JaluToxin jest małoinwazyjny, nie wymaga specjalnego przygotowania.

30 minut przed zabiegiem skóra pacjenta zostaje znieczulona maścią. JaluToxin aplikuje się podskórnie, na granicy styku tkanki podskórnej z powierzchownymi włóknami mięśni. Procedura zabiegowa trwa ok. 30 min. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i lekko obrzęknięta ale już następnego dnia pacjent może powrócić do codziennych aktywności.

Dla uzyskania najlepszych efektów i bezpieczeństwa, zabieg powinien być wykonany tylko i wyłącznie przez przeszkolonego lekarza w certyfikowanym gabinecie.

Dzięki działaniu toksyny botulinowej uwolnione zostaje napięcie zmarszczek zlokalizowanych w najdelikatniejszych okolicach twarzy – czole, w okolicy mięśni okrężnych oczu – „kurze łapki”, ust – „zmarszczki palacza”, czy też szyi – „pierścienie Wenus” oraz mięśni szerokich szyi.

Po zabiegu głębokie mięśnie pracują nadal zachowując naturalną mimikę, a jedynie powierzchowne włókna mięśniowe ulegają relaksacji. Efekty napięcia, nawilżenia i wygładzenia skóry widzimy niemal tuż po zabiegu, kolejne pojawiają się już po kilku dniach, gdy toksyna botulinowa zrelaksuje mięśnie i wygładzi zmarszczki mimiczne, a finalne efekty pojawiają się w czasie od 1 do 4 miesięcy od zakończenia terapii – wtedy to następuje zagęszczenie skóry na skutek syntezy nowego kolagenu.

nawilżenie i regeneracja skóry

Nie wolno przyjmować leków zmniejszających krzepliwość krwi na tydzień przed zabiegiem. Do 5 dni po zabiegu nie należy rozgrzewać skóry – należy zrezygnować z sauny, solarium i dłuższego przebywania na słońcu

Zobacz zabieg