fbpx
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us
Diamond Estetic Świebodzin Medycyna Estetyczna
O mnie

lek. Katarzyna Władkowska-Pityńska

Diamond Estetic powstał z miłości do piękna i z uwielbienia dla kobiet, bo każda z nas zasługuje na to by czuć się pięknie, atrakcyjnie i zawsze młodo.
To moi pacjenci podsunęli mi pomysł aby rozwijać swoje umiejętności i poszerzyć działalność w kierunku Medycyny Estetycznej.
Praca w tym zawodzie daje mi ogromna satysfakcję, a zadowoleni pacjenci energię do dalszego działania i rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji na szkoleniach oraz kongresach w Polsce i zagranicą.
Innowacyjność, śledzenie najnowszych trendów i precyzja w wykonywaniu zabiegów cechuje moje podejście do pracy i pacjentów. Moje motto to: dobrze albo wcale. Prywatnie szczęśliwa żona i mama.

Więcej

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu na wydziale Lekarskim II. Odbyłam staż podyplomowy w Collegium stomatologicum w Poznaniu. Od 2010 r. pracuję w Klinice Chirurgiczno-Implantologicznej w Słubicach, gdzie mam możliwość rozwijania swoich pasji jakimi są chirurgia, implantologia oraz protetyka estetyczna. Współpraca z najlepszymi implantologami w naszym kraju pozwoliła mi zdobyć ogrom bezcennej wiedzy i doświadczenia, a duża ilość pracy i pacjentów niezwykłych umiejętności manualnych, co pozwala niesamowicie sprawdzać się w medycynie estetycznej.

W 2013 r. zdobyłam tytuł implantologa, jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, ICOI, DIGOI oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anit-Aiging.

Diamond Estetic Świebodzin Medycyna Estetyczna

Zapraszam na konsultacje!