fbpx
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us
O mnie

Stomatologia

Piękna i młoda twarz to także biały i pełny uśmiech. Zęby to bardzo istotny element naszego wizerunku. Często to właśnie one zdradzają nasz wiek, a nawet mogą dodać lat. Przyjdź na bezpłatne konsultacje i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić. Implanty? Licówki? A może wybielanie zębów? To wszystko w zasięgu twojej ręki. W ramach oferty wykonujemy również kosztorysy do niemieckich kas chorych.

Więcej

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu na wydziale Lekarskim II. Odbyłam staż podyplomowy w Collegium stomatologicum w Poznaniu. Od 2010 r. pracuję w Klinice Chirurgiczno-Implantologicznej w Słubicach, gdzie mam możliwość rozwijania swoich pasji jakimi są chirurgia, implantologia oraz protetyka estetyczna. Współpraca z najlepszymi implantologami w naszym województwie pozwoliła mi zdobyć ogrom bezcennej wiedzy i doświadczenia.

W 2013 r. zdobyłam tytuł implantologa, jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, ICOI, DIGOI oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anit-Aiging.

Zapraszam do Kliniki DentalArt w Słubicach