fbpx
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us
Zabieg

HIFU | DUAL HI

Innowacyjny zabieg przeznaczony jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy i ciała, który daje rezultaty porównywalne jedynie z efektami jakie zapewnia chirurgia plastyczna.
Polega on na koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na wcześniej ustalonej głębokości, co skutkuje wyraźnym liftingiem, jak również znaczącym ujędrnieniem skóry.

 • Nieinwazyjny lifting twarzy, czoła i brwi,
 • ujędrnienie powiek i okolicy oczu,
 • nieinwazyjny lifting podbródka i szyi,
 • ujędrnianie skóry kolan, ramion, brzucha,
 • modelowanie sylwetki,
 • pociążowe zwiotczenie skóry,
 • usuwanie nadmiaru skóry,
 • ujędrnianie / unoszenie biustu.

Zabieg przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia.

Rezultatem zabiegu na twarz jest między innymi uniesienie brwi, likwidacja zwiotczałych policzków tzw. chomików, uwydatnienie linii żuchwy, czy likwidacja drugiego podbródka. Po zabiegu twarz nabiera odświeżonego, młodszego wyrazu i wyglądu. Modelowanie owalu twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.

Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć w innych newralgicznych obszarach, takich jak brzuch, uda, czy kolana.

Dualhi to spektakularne urządzenie dzięki innowacyjnym przetwornikom pozwala na przeprowadzenie zabiegu dużo szybciej i tym samym mniej boleśnie. Urządzeni posiada certyfikację medyczną!

 • Otwarte rany lub zmiany chorobowe twarzy,
 • zmiany trądzikowe,
 • stenty metalowe,
 • bioabsorbowalne implanty mechaniczne,
 • wszczepione urządzenia elektryczne
 • terapia przeciwzakrzepowa,
 • aktywna choroba systemowa lub skórna, która może powstrzymywać regenerację, zaburzenia krwotoczne lub inne dysfunkcje hemostatyczne.

IMPLANTY STOMATOLOGICZNE NIE SĄ PRZECIWWSKAZANIEM DO WYKONANIA ZABIEGU DUALHI

W większości przypadków zabieg DUALHI wykonuje się tylko raz!

Zabieg polega na przykładaniu do skóry głowicy, emitującej fale ultradźwiękowe, które wnikają w głąb tkanek. Kontrolując głębokość działania możemy powodować obkurczenie na powierzchownym i głębokim poziomie, co gwarantuje pełny i trwały efekt liftingu skóry i tkanek położonych poniżej. Pacjenci chcący pogłębić ten efekt mogą poddać się powtórnemu zabiegowi, ale nie wcześniej, niż po 3 miesiącach.

Zabieg nie wywołuje większego dyskomfortu. Tylko w chwili oddziaływania terapeutycznego fal pacjent może czuć lekki ból utrzymujący się przez kilka sekund. Można go jednak zneutralizować przez zażycie na pół godziny przed zabiegiem ogólnodostępnego środka przeciwbólowego (typu paracetamol). Nie należy przy tym przyjmować środków o działaniu przeciwzapalnym.

Czas trwania zabiegu wynosi od 15 do 40 minut, w zależności od wybranej okolicy.

Utrzymywanie się efektu zabiegu zależy od indywidualnych cech pacjenta i właściwości jego skóry. Ważne jest, że z około  20% docelowego efektu  można się cieszyć bezpośrednio po zabiegu Lifting i napięcie skóry pojawia się stopniowo do 90 dni po zabiegu – tyle czasu trwa produkcja nowego kolagenu. Efekt utrzymuje się przez conajmniej 18 miesięcy.

 

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności. Po zabiegu na skórze może wystąpić łagodny rumień utrzymujący się nie dłużej niż pół godziny. Wyjątkowo rzadko się zdarza niewielki obrzęk, który może być widoczny maksymalnie dzień lub dwa. Obszar poddany zabiegowi może być delikatniejszy i wrażliwy na dotyk przez klika dni po zabiegu.

Nie należy przyjmować środków o działaniu przeciwzapalnym przez 2 tyg. po zabiegu

Częstotliwość i ilość zabiegów uzależniona jest od rodzaju skóry, nasilenia problemu do skorygowania oraz oczekiwanego efektu przez pacjenta. Rekomendowane jest wykonanie od 1 do 3 zabiegów w odstępach co 3-4 miesiące. Efekt może być widoczny już bezpośrednio po 1 zabiegu, ale na właściwy rezultat trzeba zaczekać od kilku miesięcy do pół roku.

Rekomendowane zabiegi uzupełniające

Zobacz efekty zabiegu