fbpx
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us
Diamond Estetic

Medyczny DermaPen – numer 1 wśród zabiegów medycyny estetycznej

 

Mezoterapia mikroigłowa DermaPen to hit wśród zabiegów medycyny estetycznej od lat!

Dowiedz się dlaczego!

 

Nowe technologie, nowe preparaty – wszystko dla jeszcze lepszych efektów i krótszego czasu zabiegu!
Skąd wyjątkowość zabiegu Dermapen? To urządzenie, które jest nieporównywalnie bardziej skuteczne od tradycyjnych zabiegów mezoterapii i mikronakłuć. Procesy regeneracyjne i stymulujące, które poprawiają jakość skóry jeszcze nie były tak zdumiewające.

Jak wygląda zabieg Dermapen?

Na początku obszar skóry, który ma zostać poddany zabiegowi zostaje dokładnie oczyszczony i znieczulony kremem zawierającym lidokainę. Kiedy skóra jest gotowa do zabiegu, przechodzimy do zabiegu nakłuwania. Centymetr po centymetrze aplikujemy na skórze serię nakłuć. W taki sposób, aby jak najdokładniej pokryć powierzchnie poddane terapii. W czasie mikronakłuć podawany jest jednocześnie wybrany wcześniej preparat. Ten etap trwa około 15 minut. Na zakończenie nałożona zostaje maska ochronna lub odpowiednia nanomaska, która dzięki właściwościom przyspieszającym gojenie skóry łagodzi zaczerwienienie i obrzęk bez hamowania stanu zapalnego.

Wskazania do mezoterapii Dermapen

  • wygładzenie zmarszczek
  • przebarwienia
  • zmniejszenie widoczności porów skóry
  • zaskórniki 
  • trądzik
  • redukcja cieni pod oczami
  • rozstępy
  • redukcja blizn potrądzikowych i oparzeniowych
  • redukcja zmarszczek i przebarwień na dekolcie

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Po 8 godzinach od zabiegu umyj skórę delikatnym środkiem myjącym. Może to być płyn micelarny lub produkt do mycia skóry wrażliwej. Stosuj delikatne kosmetyki do pielęgnacji skóry po zabiegach przez co najmniej 3-4 dni po zabiegu.

Czy zabieg DermaPen jest bolesny?

Zautomatyzowana i szybka praca igieł sprawia, że ogromna ilość nakłuć, w porównaniu do klasycznej mezoterapii wykonywanej strzykawką, jest prawie nieodczuwalna. Dodatkowo przed zabiegiem stosujemy maść z lidokainą, która zmniejsza bolesność zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu możesz odczuwać ciepło i lekkie pieczenie, które ustępuje już następnego dnia. Wówczas skóra może być zaróżowiona, napięta jak po lekkim oparzeniu słonecznym.

Jak często powinnam powtarzać zabieg?

W zależności od problemu, razem stworzymy dla Ciebie indywidualny program terapii z zastosowaniem Dermapen™. Rekomenduje się 4-6 zabiegów w odstępach 3-6 tygodniowych. Wszystko zależy to od rodzaju Twojej skóry, problemu, z którym się zgłosiłaś oraz głębokości frakcyjnego mikronakłuwania.

Twoja skóra potrzebuje przebudowy?

Zapraszam na konsultacje!

Sprawdź inne zabiegi dostępne w naszej ofercie!

Dodaj komentarz