fbpx
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us
Diamond Estetic

Klucz do młodości? Profilaktyka!

 

W jakim wieku zaczniesz w siebie inwestować,

w takim wieku zostanie Twoje ciało!

 

Nie zmienia to faktu, że na dbanie o siebie nigdy nie jest za późno. 
Oczywiście na satysfakcjonujące efekty u osoby po sześćdziesiątym roku życia będzie trzeba zadziałać innymi, mocniejszymi zabiegami, podczas gdy u dwudziestolatki wystarczy delikatna profilaktyka. 

Metod i możliwości jest dużo – bardziej i mniej agresywnych, krótkotrwałych i długotrwałych, bardziej i mniej naturalnych. Dodatkowo ten sam problem estetyczny można rozwiązać za pomocą różnych zabiegów. Jakie zabiegi warto wykonywać profilaktycznie, aby cieszyć się młodą i promienną skórą przez lata? Tego dowiecie się z dzisiejszego wpisu!

Profilaktyka? Najpierw mezoterapia!

To zabieg dzięki któremu skórze dostarczane są substancje aktywne, pobudzając jej naturalne procesy regeneracyjne. Mezoterapia to metoda leczenia różnych schorzeń skóry polegająca na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca docelowe niewielkich dawek substancji leczniczych. Mezoterapia pozwala na odwrócenie lub zahamowanie wielu niekorzystnych zmian i stanowi wartościowy składnik medycyny anty-aging.

 

Jej podstawowe działanie wiąże się z dostarczeniem bezpośrednio do skóry właściwej określonych składników odżywczych. Dzięki temu w skórze następują bardzo pozytywne zmiany. Po zabiegu mezoterapii wygląda ona na odżywioną i wypoczętą.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja (RF) mikroigłowa to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie.

Efektywne połączenie dwóch zabiegów estetycznych – mikronakłuwania oraz fali radiowej dających spektakularne rezultaty. Wykorzystuje dobroczynne właściwości nieinwazyjnych elektromagnetycznych fal radiowych oraz, minimalnie inwazyjnego, mikronakłuwania. Ciepło wytwarzane w trakcie zabiegu wpływa na regenerację skóry, poprzez stymulację produkcji kolagenu w tkankach.

Osocze bogatopłytkowe

Prawdziwy eliksir młodości, który w naturalny sposób ZAGĘSZCZA Twoją skórę wykorzystując POTENCJAŁ NAPRAWCZY krwii!

Naturalna biostymulacja tkanek w procesach odmładzających skórę. Osocze bogatopłytkowe wprowadzone pod skórę uwalnia duże stężenia czynników wzrostu, które inicjują i podtrzymują procesy regeneracji oraz odbudowy tkanek jako naturalne działanie organizmu. 

Stymulatory tkankowe

Twój sposób na dyskretną, rozłożoną w czasie poprawę wyglądu!

Stymulatory tkankowe stosuje się w pierwszej kolejności do odbudowy struktury skóry, poprzez stymulację komórek skóry, kolagenu i elastyny. Efekty są bardzo naturalne – poprawa jędrności i gęstości skóry. 

 

Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych to nie tylko terapia anti-age, gdzie występują zauważalne oznaki starzenia się, jest on również wpisany w podstawowa profilaktyka, spowalniająca ten proces. 

 

Za wygląd naszej skóry w głównie odpowiadają białka – kolagen i elastyna. Z wiekiem ich ilość się zmniejsza przez co nasza skóra traci swoją dawną jędrność i elastyczność. Stymulatory i zawarte w nich składniki są jak odżywka dla naszej skóry, która pozwala naszej skórze się odbudować. W efekcie skóra staje się jędrna i promienna.

Umów się na konsultacje i razem zaplanujemy Twój plan zabiegowy!

Sprawdź inne zabiegi dostępne w naszej ofercie!

Dodaj komentarz