fbpx
j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us
Diamond Estetic

Kompleksowa rewitalizacja Twojej skóry!

 

JALU-TOXIN – to zupełnie nowa, przełomowa technika łączona dostępna już w Polsce! Tylko w certyfikowanych gabinetach medycznych!

 

Mając na celu dobór najlepszego sposobu leczenia, niezbędne jest kompleksowe podejście! Szczególnie do obszaru twarzy, ponieważ większość estetycznych defektów jest ze sobą ściśle powiązana. W myśl tej zasady powstała nowa technika Jalu-Toxin.

Jak działa? Jak wspierać efekty zabiegu? Czy warto łączyć go z innymi zabiegami? Zapraszam do lektury!

Co kryje się pod nazwą Jalu-Toxin ?

Jalu-Toxin łączy w sobie synergię działania dwóch sprawdzonych dotąd procedur medycznych tj.: „Aminokwasowej terapii zastępczej AART” – JALUPRO w połączeniu z toksyną botulinową. Gdy do unikatowej terapii JALUPRO dodamy zatem kilka jednostek (ściśle określonych protokołem) powszechnie stosowanej toksyny botulinowej, to na bazie trzech zawartych w tych produktach, aktywnych komponentów uzyskamy zupełnie nową
„mieszaninę” opracowaną przez wybitnego naukowca Profesora Luca Piovano!

W czym tkwi tajemnica skuteczności działania?

Wyjątkowość tej nowej procedury medycznej zawdzięczamy „Aminokwasowej terapii zastępczej AART”- JALUPRO opracowanej przez wybitnych naukowców szwajcarskiej firmy z 15 letnim doświadczeniem, obecnej w 40 krajach na świecie – Professional Derma.
Skuteczność terapii Jalupro została potwierdzona badaniami klinicznymi, a w chwili obecnej zostało już wykonanych pond milion zabiegów.
To zasługa chronionej patentem, funkcjonalnej formuły czterech specyficznych aminokwasów zawartych w produktach JALUPRO (Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny, LLeucyny) w połączeniu z żelowym, delikatnie lepkim, nieusieciowanym kwasem hialuronowym o różnej wielkości molekuły (200 kDa Jalupro Classic oraz 1400-1600 kDa Jalupro HMW).

Aminokwasy są jedynym substratem naprawdę niezbędnym do inicjowania syntezy białka, dlatego tak istotna jest obecność w produktach JALUPRO kluczowych dla syntezy nowego kolagenu – czterech fundamentalnych aminokwasów (Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny i L-Leucyny) w ściśle określonej ilości i proporcji. Jednak synteza kolagenu jest bardzo specyficzna i aby aktywować syntetyczny napęd przez fibroblasty część aminokwasów musi
występować w formie prekursorowej. Dlatego też synteza kolagenu jest skutecznie utrzymywana tylko wówczas, gdy te specyficzne aminokwasy są stale dostępne i występują w określonym stosunku.

To właśnie dzięki wieloletnim badaniom prowadzonym przez naukowców szwajcarskiego laboratorium Professional Derma powstała gama produktów JALUPRO, które zawierają tą najbardziej aktywną, fizjologiczną sekwencję funkcjonalnych aminokwasów w formie prekursorowej (Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny, LLeucyny), która jest w stanie inicjować syntezę kolagenu typu I i III oraz normalizować jego równowagę metaboliczną.

W macierzy zewnątrzkomórkowej poza kolagenem, czy też proteoglikanami występują hydrofilne polisacharydy – glikozaminoglikany GAG wśród, których hialuronian posiada największą cząsteczkę i ma zdolności przyciągania największej ilości wody. Dzięki temu przeciwdziała siłom mechanicznym i stanowi wyścielenie tkanek chroniąc je przed naciskiem. Z tego względu tak istotnym elementem w produktach JALUPRO jest
zawartość nieusieciowanego kwasu hialuronowego, który poza swoim udowodnionym działaniem: nawilżającym, ochronnym, przeciwzapalnym, czy też przyspieszającym gojenie i regenerację będzie dodatkowo w nowej procedurze Jalu-Toxin idealnym nośnikiem transportującym toksynę botulinową.

Na czym polega unikatowość techniki Jalu-Toxin ?

Trudno jest wymienić tylko jedną z zalet tej przełomowej techniki. Jednak kluczowym i niepodważalnym atutem Jalu-Toxin jest na pewno jego kompleksowość i wielokierunkowe działanie, które zawdzięczamy niespotykanemu dotąd połączeniu i synergicznemu działaniu JALUPRO i toksyny botulinowej. Jalu-Toxin będzie zatem działał na trzech poziomach tj.: naskórka, skóry właściwej, jak również na powierzchni mięśni. Dzięki temu Jalu-Toxin nawilża skórę, niweluje zasinienia wokół oczu i przebarwienia skóry, zagęszcza i ujędrnia ją oraz wygładza zmarszczki zarówno te utrwalone – „statyczne”, jak i „mimiczne”. Na tym jednak działanie Jalu-Toxin się nie kończy, gdyż ta procedura wykazała również wysoką skuteczność w leczeniu blizn przerosłych oraz keloidów. Natomiast terapia JALUPRO bez dodatku toksyny botulinowej będzie w sposób wyjątkowo naturalny nawilżała, dodawała subtelnej objętości i pielęgnowała usta, jak również redukowała rozstępy, blizny potrądzikowe, pourazowe i
zanikowe.

Ta unikatowa mieszanina Jalu-Toxin zaaplikowana podskórnie, na granicy styku tkanki podskórnej z powierzchownymi włóknami mięśni pozwala dzięki dodaniu do niej toksyny botulinowej obniżyć powierzchowną kurczliwość skóry, uwalniając napięcie zmarszczek zlokalizowanych w najdelikatniejszych okolicach twarzy tj.: czole, w okolicy mięśni okrężnych oczu („kurze łapki”), ust („zmarszczki palacza”), czy też szyi („pierścienie Wenus” oraz mięsień szeroki szyi).

Co istotne, głębokie mięśnie pracują nadal zachowując naturalną mimikę, a jedynie powierzchowne włókna mięśniowe ulegają relaksacji w wyniku czego następuje rozprostowanie drobnych zmarszczek mimicznych.

Natomiast zawarta w Jalupro (funkcjonalna formuła 4 specyficznych aminokwasów w połączeniu z nieusieciowanym kwasem hialuronowym) poprawia jakość cery, zwiększa gęstość skóry, poprawia jej elastyczność, wygładza zmarszczki, nawilża, rozświetla, jak również przyspiesza proces gojenia ran i obniża czas rekonwalescencji po procedurach inwazyjnych. 

Jakie są efekty zabiegu? 

Mieszanina Jalu-Toxin pozwala w sposób wysoce skuteczny zmniejszyć drobne zmarszczki dzięki jej potrójnemu działaniu; na część mięśniową (toksyna botulinowa), skórę właściwą (kwas hialuronowy) i fibroblasty (aminokwasy).

Należy zwrócić również uwagę na jeszcze jedno bardzo ważne działanie Jalu-Toxin, a mianowicie zawarta w mieszaninie toksyna botulinowa będzie normalizowała zawartość sebum w skórze pomagając tym samym w niwelowaniu zaskórników i nadprodukcji łoju.

Dzięki Jalu-Toxin możemy zatem nie tylko nawilżyć, ujędrnić, rozświetlić skórę i wygładzić zmarszczki statyczne (które niestety w wyniku mimiki twarzy szybko powracają), ale również relaksujemy powierzchowne mięśnie, dzięki czemu niwelujemy zmarszczki mimiczne.

Kolejną istotną zaletą Jalu-Toxin jest to, że jest to procedura, której pierwsze efekty napięcia, nawilżenia i wygładzenia skóry widzimy nieomal tuż po zabiegu, kolejne pojawiają się już po kilku dniach, gdy toksyna botulinowa zrelaksuje mięśnie i wygładzi zmarszczki mimiczne, a finalne efekty pojawiają się w czasie od 1 do 4 miesięcy od zakończenia terapii. Wtedy to następuje zagęszczenie skóry na skutek syntezy nowego kolagenu. Należy pamietać, że każda terapia musi być indywidualnie dobrana przez lekarza dla każdego pacjenta, a w tej procedurze jest to wyjątkowo istotne, gdyż w przypadku dużej wiotkości i suchości skóry zaleca się kontynuować terapie jedynie przy użyciu Jalupro, a u pacjentów o bardzo silnej mimice twarzy zaleca się powtórzyć zabieg Jalu – Toxin jednak nie częściej niż za 2-3 miesiące. Ostatecznie uzyskane efekty są bardzo trwałe i możemy się nimi cieszyć nawet do pół roku.

Istotne jest również to, że zabieg Jalu-Toxin jest mało-inwazyjny, nie wymaga przygotowania do zabiegu, a pacjent może po jej wykonaniu powrócić do codziennych aktywności. Terapia Jalu-Toxin jest procedurą medyczną, która może być stosowana zarówno na twarzy: czoło, kurze łapki wiotkość i zasinienie wokół oczu, zmarszczki palacza wokół ust, broda, na podbródku, szyi i dekolcie, czyli wszędzie tam gdzie pojawiły się zmarszczki statyczne, mimiczne, wiotkość, suchość i szarość skóry. Jalu-Toxin będzie też wykazywał wysoką skuteczność w przypadku, leczenia tak trudnych do usunięcia blizn – keloidów.

Zapraszam na zabiegi!

Sprawdź inne zabiegi dostępne w naszej ofercie!

Autor: Agnieszka Zbrzeżny

Dodaj komentarz